AXA Nadačný fond hľadá mladých inovátorov. Otvoril grantovú výzvu

AXA Nadačný fond ponúka aj tento rok mladým talentom a inovátorom príležitosť predstaviť svoje projekty a získať finančnú podporu na ich realizáciu. V novom ročníku grantového programu AXA Inovátor 2018 s podtitulom - Chceš rozvíjať svoj talent vo vede a výskume? Podporíme ťa! vyčlení na podporu čiastku 30 000 eur. Svoje projekty môžu mladí inovátori prihlásiť na stránke darca.sk do 15. januára 2018. AXA Nadačný fond spravuje pre skupinu AXA Nadácia Pontis.

„AXA Nadačný fond nie je len o finančnej podpore samotných projektov, je tiež potvrdením pre mladých inovátorov, že v ich myšlienky veríme, pretože inovácie sú súčasťou našej DNA. Mladí ľudia, ktorí dokážu klásť provokatívne otázky a prinášať inovatívne riešenia v rôznych spoločenských oblastiach, pomáhajú spoločnosti vyvíjať sa a napredovať,“ hovorí Jiří Cívka, Chief Corporate Responsibility Officer skupiny AXA pre ČR a SR.

AXA Nadačný fond je určený študentom stredných a vysokých škôl vo veku od 15 do 26 rokov. Jeho cieľom je pomôcť mladým ľuďom rozvíjať svoj talent a získať finančné prostriedky na realizáciu inovatívnych projektov z oblasti vedy a výskumu, vzdelávania, prírodných, či humanitných vied. Finančnú čiastku môžu žiadatelia rovnako čerpať na technické a komunikačné zabezpečenie realizácie projektu, alebo na účasť na vedeckých konferenciách a seminároch. V tomto ročníku grantového programu AXA Inovátor 2018 s podnázvom - Chceš rozvíjať svoj talent vo vede a výskume? Podporíme ťa! je na podporu projektov vyčlenených až 30 tisíc eur.

Všetky potrebné informácie, rovnako ako aj informácie o registrácii projektu, nájdu záujemci na webovej stránke: darca.sk. Grantová výzva AXA Nadačný fondu bude otvorená do 15. januára 2018.

Viac informácii nájdete tiež na Facebook stránke AXA a na webových stránkach axa.sk a nadaciapontis.sk.Stiahnuť originál tlačovej správy v PDF

Vitajte v AXA | 02 2929 2929 | facebook-(3).png