Libor Stodola bol vymenovaný za Chief Operating Officer AXA CZ & SK

Libor Stodola je s platnosťou od januára 2019 vymenovaný za Chief Operating Officer (COO) skupiny AXA pre Českú republiku a Slovensko (AXA CZ & SK), kde počas ostatných piatich rokov viedol ľudské zdroje a komunikáciu. Po novom bude mať zodpovednosť za podporné služby a firemné procesy skupiny AXA CZ & SK.

,,Som rád, že sa Libor presúva na pozíciu, ktorá veľmi významným spôsobom rozhoduje o úspechu nášho podnikania. Jeho cieľom bude zjednodušovať interné procesy, pokračovať v digitalizácii a raste efektivity. Dokonalosť chodu poisťovne je základom našej stratégie. Som presvedčený, že Libor využije svoje dlhoročné profesijné i manažérske skúsenosti a preukázanú zákaznícku orientáciu pre ďalší rozvoj nášho podnikania na českom a slovenskom trhu,“ hovorí o vymenovaní Robert Gauci, Chief Executive Officer skupiny AXA CZ & SK.

Pred svojím nástupom do skupiny AXA zbieral Libor viac ako 10 rokov skúsenosti s riadením ziskovosti a efektivity procesov v bankovníctve. Vyštudoval ekonómiu na Poľnohospodárskej univerzite v Prahe. Svoje profesijné vzdelanie ďalej rozvíjal na BIBS, IMD Business School a Hult International Business School. Je držiteľom titulu MBA, hovorí plynule anglicky.

,,Teším sa na nové výzvy, ktoré táto rola prináša, rovnako ako na spoluprácu s kolegami a obchodnými partnermi. Spoločne so svojím tímom som pripravený naďalej prispievať k zvýšeniu produktivity a pritom udržať vysokú kvalitu služieb vrátané investícii do našich ľudí. Jedine tak môžeme naplniť našu misiu, stať sa skutočným partnerom našich klientov,“ dopĺňa Libor Stodola.Stiahnuť originál tlačovej správy v PDF

Vitajte v AXA | 02 2929 2929 | facebook-(3).png