AXA podporuje charitatívne projekty /O-nas/Spolocenska-zodpovednost/Obsah/AXA-podporuje-charitativne-projekty XX | Spoločenská zodpovednosť

Finančná skupina AXA na Slovensku v rámci svojej stratégie podporuje charitatívne projekty, zodpovedný prístup k životnému prostrediu a sponzoring charitatívnych projektov. Skupina sa celosvetovo zameriava na 6 základných pilierov: na zodpovednosť voči akcionárom, zákazníkom, dodávateľom, zamestnancom, životnému prostrediu ale aj voči komunite.

Princípmi spoločenskej zodpovednosti sa AXA riadi aj na Slovensku, kde úspešne rozbehla projekt AXA Srdcia v akcii. Projekt zastrešuje dobrovoľnícku prácu zamestnancov finančnej skupiny. AXA podporuje vzdelávanie mládeže programom Deň v AXA, organizuje vecné zbierky pre občianske združenia ale aj Darovanie krvi pre zamestnancov a obchodných partnerov. V spolupráci s nadáciou Križovatka pomáha s vybavovaním slovenských nemocníc prístrojmi na monitorovanie dychu novorodencov.


Fond AXA

AXA Fond pomáha v rozvíjaní talentu mladým nadaným ľuďom zo sociálne slabších rodín. Urobte dobrý sksutok a prihláste do AXA Fondu tých, ktorí to potrebujú.

Dajte nám o nich vedieť!